• تهران، انتهای یادگار امام جنوب خیابان امامزاده عبدالله پلاک 28

امتیازات ویژه برای مشتریان

  • خانه / امتیازات ویژه برای مشتریان

امتیازات ویژه برای مشتریان

«تجهیزات و تأسیسات ملل»- امتیازات مشتریان یکی دیگر از جنبه های رقابتی در تجهیزات و تأسیسات ملل است. عمده مشتریان ما به دلیل مشاوره های غیر سودجویانه ما تمایل دارند که فعالیت های ما در مجموعه آنها مستمر شود. این بدین معناست که ما خود را متعهد به تامین و تجهیز با بهترین قطعات می دانیم. همچنین خدمات ارائه شده توسط این گروه توسط مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل تضمین شده است. بنابراین مشتریان می توانند با خیال راحت از محصولات ارائه شده و خدمات ما استفاده کنند. ضمن اینکه در تعامل بیشتر با مجموعه و همکاری مستمر، ما خود را موظف می دانیم که نسبت به مشتریان دائم خود شرایط بهتری را از نظر قیمت ارائه کنیم.

امتیاز قیمتی به معنای گارانتی قیمت تجهیزات و تاسیسات و خدماتی است که شما به عنوان مشتری دائم تاسیسات و تجهیزات ملل از ما دریافت می کنید. سنوات فعالیت باعث می شود که در زمان هایی قیمت های کاملا متفاوت با بازار را در مجموعه ما دریافت کنید. این شامل ارائه خدمات رایگان با پرداخت هزینه قطعات می شود. بنابراین مشتریان ما همواره از این مساله احساس رضایت می کنند.

گارانتی قیمت

بنابراین مهمترین ویژگی که در دریافت خدمات و خرید تجهیزات مشتریان ما وجود دارد، گارانتی قیمت هاست. این گارانتی با شرط ثابت بودن کیفیت خدمات و تامین تجهیزات ارائه می شود. ضمن اینکه طیف وسیعی از قطعات در مجموعه ما موجود است و ما خود را ملزم به تامین همه ملزومات کار می دانیم.