• تهران، انتهای یادگار امام جنوب خیابان امامزاده عبدالله پلاک 28

دریافت خدمات در یک پکیج

  • خانه / دریافت خدمات در یک پکیج

دریافت خدمات در یک پکیج

«تأسیسات و تجهیزات ملل»-  در حوزه تجهیزات و تاسیسات عمدتا فروشگاه کار فروش و نصب را انجام می دهد و آنهایی که خدماتی را ارائه می دهند کار تعمیر و نگاهداری را انجام می دهند. تلاش ما در مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل بر این امر قرار گرفته که تمام خدمات را در یک پکیج واحد در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم. با این کار شما در طول مدت همکاری با همکاران ما نیازی به هیچ بخش دیگری نداریم. ما بهترین محصول حال حاضر را از میان محصولات موجود در بازار شناسایی کرده و با توجه به توان مالی شما به شما پیشنهاد می کنیم. پس از  قبول تجهیزات، تکنسین های مجرب تجهیزات و تأسیسات ملل برای نصب تجهیزات عازم محل شما می شوند. از آنجا که مجموعه ما نماینده شرکت های اعظم تجهیزات و تاسیساتی در کشور است، گارانتی توسط این گروه انجام می شود و پس از اتمام دوره گارانتی همچنان با نگهداری و تأمین قطعات مورد نیاز در خدمت مشتریان عزیزمان خواهیم بود.

پکیج واحد باعث می شود که شما نیازی به سایر افراد و شرکت ها برای تامین قطعات و تجهیزاتتان نداشته باشید. همه چیز در اختیار شما قرار می گیرد و شما تنها نیاز است که یک قرارداد با ما امضاء کنید و کل کار را به ما بسپارید. در مقابل خدمات ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته ما را دریافت می کنید. این پکیج شامل تأمین، تجهیز، تعمیر و نگهداری می شود.

تجهیزات گرمایش و سرمایش

پکیج واحد فراتر از صرف یک گروه از تجهیزات و وسایل سرمایش یا گرمایش است. در واقع طیف کاری تأسیسات و تجهیزات ملل شامل هم تجهیزات سرمایشی و هم تجهیزات گرمایشی در ابعاد مختلف آن می شود. این طیف شامل: اسپیلت، پکیج، چیلر، سردخانه و موتورخانه می شود.