• تهران، انتهای یادگار امام جنوب خیابان امامزاده عبدالله پلاک 28

بازدهی بالای محصولات و خدمات

  • خانه / بازدهی بالای محصولات و خدمات

بازدهی بالای محصولات و خدمات

 

«تأسیسات و تجهیزات ملل»- بازدهی در محصولات یکی از شاخص های مهم در تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است. غالب تجهیزات گرمایشی و سرمایشی با این شاخص از یکدیگر تمیز داده می شوند. برچسب انرژی ساده ترین راه برای تشخیص این است که آیا وسیله ای که ما از آن استفاده می کنیم بهره وری کافی را در انرژی دارد یا خیر. این برچسب روی غالب لوازم گرمایشی و سرمایشی نصب می شود و از درجه A تا G در آن مشخص شده است. البته درجه +A و ++A هم بر روی برخی از این محصولات درج می شود که نشان دهنده پیشرفته بودن تکنولوژی و به اصطلاح سبز بودن محصول است.

در گروه تأسیسات و تجهیزات ملل ما سعی کرده ایم تا محصولاتی را به مشتریان پیشنهاد کنیم که مصرف انرژی آنها کمتر و دارای آلایندگی کمتری از نظر زیست محیطی باشند. بنابراین بازدهی محصولات ما از نظر کیفیت تضمین شده است. ضمن اینکه در تعمیر و نصب تجهیزات نیز به شکلی انجام می شود که ضمن بهره وری بالای انرژی و سبز بودن، توصیه هایی برای جلوگیری از هدررفت انرژی به مشتریان ارائه می شود که در نتیجه سبز بودن تجهیزات تقویت شده و علاوه بر اینکه محیط گرم یا سرد و مطبوعی را در فصول مختلف ایجاد می کند، در ضمن مصرف انرژی در پایین ترین سطح ممکن قرار می گیرد.

 

نیروهای آموزش دیده و مجرب

بالغ بر یک دهه است که گروه تأسیسات و تجهیزات ملل در حال کار بر روی پروژه های مختلف است. ضمن اینکه ما همواره به دنبال به روز رسانی دانش خود از طریق کسب این دانش از مراجع مختلف هستیم. بنابراین امروز در این مجموعه نیروهای آموزش دیده و مجربی داریم که می توانیم با اطمینان عرض کنیم که خدمات ارائه شده بدون کمترین نقص به مشتریان عزیز تقدیم می شود.