• تهران، انتهای یادگار امام جنوب خیابان امامزاده عبدالله پلاک 28

درباره ما

درباره تأسیسات و تجهیزات ملل

مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل، یکی از مجموعه های معتبر در عرصه تأسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی است که حوزه های کلان و خرد را تحت پوشش قرار می دهد.

15 سال سابقه فعالیت و بالغ بر چند هزار مشتری، بخشی از دستاوردهای این مجموعه در عرصه تأسیسات و تجهیزات تهران بوده است. ما خوشوقتیم که این توان را داریم که اجرای پروژه های سردخانه، موتورخانه، چیلر را در سطح استان تهران و استان های همسایه اجرا کنیم و علاوه بر آن اجرای پروژه های نصب و راه اندازی داکت اسپیلت و پکیج را در سطح استان تهران در اختیار مشتریان گرامی بگذاریم.

چرا مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل؟

می توانید به ما اعتماد کنید.

کارنامه مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل در سال های گذشته نشان می دهد که این مجموعه به شکلی کاملا حرفه ای عمل کرده و مشتریان می توانند برای تأمین، تجهیز و راه اندازی و تعمیر و نگهداری به ما اعتماد کنند.
15 سال سابقه کار در حوزه تأسیسات و داشتن مشتریان بزرگ نشانی از این قابلیت است.

سعی ما در ارائه با کیفیت محصولات و خدمات در نصب و راه اندازی است و بنابراین محصولات ارائه شده علاوه بر کیفیت خود محصول به دلیل راه اندازی اصولی، بازدهی بهتری خواهند داشت.

با توجه به اینکه مجموعه نماینده شرکت های مختلف است، قیمت ها کاملا رسمی و مناسب ارائه می شوند. به ویژه تخفیفاتی برای مشتریان ثابت در نظر گرفته می شود.

شما می توانید از ما درخواست مشاوره رایگان کنید و کارشناسان مجموعه ملل اطلاعات مورد نیاز را در مورد تجهیزات در اختیار شما قرار می دهند.

تیم تأسیسات و تجهیزات ملل

یک گروه از افراد توانمند در عرصه مدیریت، مهندسی و تأسیساتی در مجموعه تأسیسات و تجهیزات ملل با ما همکاری می کنند. شما می توانید اعضای تیم ما را بیشتر بشناسید. این گروه ضمن تخصصی که از آن بهره مند هستند، بسیار متعهد و قابل اعتماد هستند و بنابراین مشتریان ما عمدتا پس از استفاده از خدمات ما غالبا خدمات بیشتری را از ما درخواست و از آن استفاده می کنند.